Протягом вересня педагогічний колектив спрямовував свою діяльність на питання безпеки життєдіяльності усіх учасників освітнього процесу, а саме «Безпеки дорожнього руху». Вихователі всіх вікових груп проводили тематичні бесіди, заняття, екскурсії до пішохідних переходів, переглядали відеоролики з питань безпеки дорожнього руху.


З метою ознайомлення дітей з творчою діяльністю корифея українського театру 24.09.2018р. з вихованцями старшої групи ДНЗ № 1 «Зірочка» вихователем Зайдуліною Ю.Р. було проведено заняття на тему: «Історія життя відомого драматурга І.Карпенко- Карого»


22.09. 2018 педагогічний колектив ДНЗ№1 «Зірочка» взяли  участь у святкуванні «Мирноградської осені»! Наш садок представляв Кіровоградську область, яка славиться шепотом різнотрав’я сонячного степу,  яка є серцем України, яка є Батьківщиною видатного українського драматурга Івана Карпенко- Карого.


Театралізована діяльність є джерелом розвитку почуттів, глибоких переживань і відкриттів дитини, залучає її до духовних цінностей. Це - конкретний, зримий результат.    Керуючись цими поняттями, музичний керівник Кузнецова Н.Г. використовує театралізовані заняття з дітьми дошкільного віку, які розвивають емоційну сферу дитини, примушують її співчувати персонажам, співпереживати подіям.

З 10.09.2018 по14.09.2018 з метою поглиблення розуміння питань миру в ДНЗ№1 «Зірочка» відбулися заходи з нагоди Дня Миру. 

  Під гаслом «Право на мир - 70 – та річниця Загальної декларації прав людини» педагоги задіювали дітей  у різних видах діяльності: перегляд вистави лялькового театру «Кожна дитина заслуговує на мир», проведення тематичного заняття   на тему «Символ миру» та  колективної  роботи  з малювання «Ми за мир».

  Не залишились осторонь і батьки вихованців. Вони висловлювали свої думки з приводу  виховання підростаючого покоління щодо збереження миру на Землі та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги.


Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Це добре розуміють міський голова Брикалов О.Л. та депутатський корпус міста Мирнограда. Одним із свідчень цього стала подарунки малюкам до Міжнародного Дня захисту дітей.

Педагогічний колектив та вихованці ДНЗ висловлюють найтепліші слова подяки.


З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей педагогічний колектив ДНЗ№1 «Зірочка» взяв участь у відкритій виставці українських композицій, які розкривали традиції нашого народу. 

Педагоги представили українську народну казку «Колосок», тому що найголовнішою традицією українців було виховання працелюбності у дітей.


З метою залучення батьків до навчально-виховного процесу, активної співпраці у вихованні та навчанні дітей, підвищення уваги до потреб своєї дитини, формування педагогічної свідомості батьків; підвищення іміджу дитячого садка 31 травня 2018 року у дошкільному навчальному закладі № 1 «Зірочка» відбувся День відкритих дверей .

Батьки мали змогу ознайомитися з правилами прийому в дитячий заклад та його традиціями. Педагогічний колектив показав свою роботу та досягнення дітей за навчальний рік.


25.05.2018р. в ДНЗ №1 «Зірочка» відбулося випускне свято. Діти здійснили подорож до Квіткового міста, де зустрілися з Незнайком та його друзями. Під час свята кожен випускник показав свої уміння та навички, які вони здобули в дитячому садку. Ми побажаємо випускникам щасливої дороги у самостійне, доросле життя.


22.05.2018 відбулося заняття гуртка для батьків з декоративно - прикладного мистецтва на тему : «Чарівна стрічка».

Керівник гуртка Горбунова О.В. ознайомила гуртківців з історією виникнення мистецтва декорування виробів свого народу та інших народів світу шовковими стрічками; навчила практичній роботі з технології виготовлення декоративних прикрас із шовкових стрічок.


17 травня в дошкільному навчальному закладі № 1 «Зірочка» святкували Всесвітній день вишиванок.

У цей день було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей та дорослих нашого закладу. Працівники і дошкільнята одягнулись у вишиванки і станцювали святковий флешмоб . Тим самим продемонстрували, що і вихованці ,і педагоги налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.


З нагоди Міжнародного дня сім’ї 15.05.2018 р. в ДНЗ №1 «Зірочка» пройшло родинне свято «Тато, мама, я – наша дружня сім’я».

В заході прийняли участь сімейні команди, які змагалися в танцювальних, спортивних та літературних конкурсах. Учасники отримали почесні грамоти, а також море позитивних емоцій та вражень.


14.05.2018 р. в ДНЗ №1 «Зірочка» відбувся круглий стіл з представниками батьківського комітету закладу, присвячений Дню сім’ї. Під час заходу присутні спілкувалися на теми: «сім’я», «родинні стосунки». 

Практичний психолог Н.М.Михайлова провела практичні вправи, які допоможуть матусям у вихованні дітей та збереженні гармонійних сімейних відносин.


Традиційно в другу неділю травня Україна святкує День матері, з цієї нагоди 14 травня вихованці нашого закладу дарували своїм матерям квіти, святкові листівки, робили подарунки власними руками, присвячували мамам пісні та вірші. Тим самим діти показали, яку важливу роль матусі відіграють у їх житті.З метою здійснення заходів, спрямованих на дії учасників освітнього процесу, під час виникнення можливих надзвичайних ситуацій, в ДНЗ 11.05.2018р. було організовано і проведено відпрацювання планових практичних дій евакуації.

Після отримання сигналу про евакуацію працівники у найкоротший строк вивели дітей найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі. Усі дії учасників тренування були врівноваженими та злагодженими.


З метою формування свідомого ставлення дітей до гігієнічних процедур, розуміння їхнього значення для здоров’я; закріплення знань щодо догляду за власним тілом, використовуючи необхідні засоби; узагальнення уявлення дітей про предмети гігієни та середовище існування мікробів, в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, вихователь Мітран С.І. провела інтегроване заняття в групі старшого віку на тему : «Звідки беруться мікроби».


«Обережно незнайомці!» - це тема заняття, яке відбулося сьогодні в групі середнього віку в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності. 

Вихователь Зайдуліна Ю.Р. ознайомила вихованців з основними правилами особистої безпеки під час зустрічі з незнайомими людьми на вулиці; закріпила навички правильної поведінки, коли дзвонять у двері або по телефону.


 

Продовжуючи освітню роботу з основ безпеки життєдіяльності, темою сьогоднішнього дня в групах раннього та молодшого віку стали «Їстівні та отруйні гриби».

Вихователі Богодух Н.М. і Сіряк В.В. ознайомили дітей з видами грибів та пояснили правила поводження з ними в природі.


10.05.2018 в ДНЗ№1 «Зірочка», в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності ,відбувся батл між батьками вихованців груп старшого та середнього віку, під час якого вони висловлювали свою думку та імпровізували щодо корисних і небезпечних предметів для дитини.


08.05.2018 в ДНЗ №1 «Зірочка» в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності вихователем – методистом О.В. Горбуновою та медичною сестрою Г.С. Павлюченко був проведений тренінг для батьків та педагогів на тему: «Як створити безпечний простір для дитини». 

Метою заходу було розширити знання з питань дотримання безпеки життєдіяльності дітей; познайомити з різними формами профілактичної роботи щодо формування у дошкільників безпечної поведінки та закріпити знання присутніх щодо надання долікарської допомоги.


08.05.2018 в ДНЗ№1 «Зірочка» відбулося засідання постійно-діючого семінару для практичних психологів міста на тему: «Кольоротерапія як засіб корекційної роботи з дітьми дошкільного віку».

Практичний психолог Н.М. Михайлова нагадала присутнім про задачі та форми роботи з кольоротерапії та поділилася власним досвідом з цієї теми.


08.05.2018 в ДНЗ№1 «Зірочка» відбулося засідання постійно-діючого семінару для практичних психологів міста на тему: «Кольоротерапія як засіб корекційної роботи з дітьми дошкільного віку».

Практичний психолог Н.М. Михайлова нагадала присутнім про задачі та форми роботи з кольоротерапії та поділилася власним досвідом з цієї теми.


07.05.2018 року в ДНЗ№1 «Зірочка» стартував Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності .

Вихователі груп раннього віку Богодух Н.М. та молодшого віку Сіряк В.В. провели заняття на тему : «Увага! Небезпечні предмети». Під час занять педагоги ознайомили малюків із поняттями «безпечне і небезпечне» та закріпили правила безпечного перебування вдома та на вулиці.


В рамках двомісячника з підготовки населених пунктів до весняно- літнього періоду протягом тижня в ДНЗ №1 «Зірочка» були проведені роботи з благоустрою території.

Колективом та батьками закладу були висаджені зелені насадження, а також пофарбовано обладнання на дитячих майданчиках.


До Міжнародного дня Землі у нашому дошкільному закладі відбулася екологічна розвага для дітей дошкільного на тему: «Кольорова планета Земля».

Метою заходу було: розказати вихованцям про флору і фауну нашої планети , про цінність води для людини, про необхідність збереження усього живого довкола; виховувати любов, людяність, доброту, почуття патріотизму, викликати почуття відповідальності за майбутнє нашої Землі; 

спонукати дітей цінувати нашу планету й піклуватися про неї, а Земля віддячуватиме нам своєю щедрістю ще багато століть поспіль.


Батьки наших вихованців не залишилися байдужими та взяли участь у підготовці до виставки малюнків на тему: «Збережи природу». 

Дякуємо за відгук у Ваших серцях!


Продовжуючи роботу над збереженням навколишнього середовища, з нагоди Дня Довкілля, вихователі груп середнього віку Зайдуліна Ю.Р. та старшого віку Мітран С.І. провели для дітей екскурсію до пам'ятника героям ВВВ. Дітлахи зібрали сміття та поклали свіжі квіти, адже охорона довкілля - це не тільки турбота про дику природу, а й збереження культурної спадщини: історичних об'єктів, пам 'ятників історії.


До Дня Довкілля, 20.04.2018 вихователь групи молодшого віку Сіряк В.В. провела заняття на тему: «Охорона довкілля – справа кожного». Діти під час заняття розширили свої знання про природу; ознайомилися із поняттям «екологічні знаки», «охорона довкілля» та закріпили правила поведінки у природі.


Для поширення знань батьків вихованців щодо екологічного виховання, вихователь групи раннього віку Омельченко Ю.С. розповсюдила інформаційні буклети, в яких зазначила : основні закони охорони природи, поради «Як стати другом та захисником навколишнього середовища» та перлини народної мудрості, котрі батьки можуть використовувати в екологічному вихованні дитини.


19.04.2018 р. вихователь - методист О.В. Горбунова провела для вихователів педагогічну годину на тему: «Від екології простору до екології душі», головною метою якої було закріпити знання педагогів про завдання , форми, методи та прийоми роботи з дітьми з екологічного виховання.


З нагоди Дня Довкілля, 17.04.2018 в ДНЗ№1 «Зірочка», відбулася акція «Посади квітку».

Діти , груп старшого та середнього віку, разом з вихователями висаджували трав'янисті рослини, які будуть прикрашати територію нашого садка.


"17 квітня — День пожежної охорони!" З цієї нагоди в ДНЗ №1 «Зірочка» відбулася лялькова вистава « Пригоди Сірника у лісі». 

Діти, разом з героями, повторили правила користування електроприладами, закріпили уявлення про небезпечні ситуації і способи поведінки у них, підвищили знання про основні якості професії пожежника.

Всі малята отримали не тільки корисну інформацію, а й масу задоволення.


Зелений - це колір спокою, гармонії до всього живого, а також природи, яка пробуджується навесні. 

13 квітня в ДНЗ №1 «Зірочка» пройшов «Зелений день». 

Вихователі всіх вікових груп підібрали для дітей цікаві завдання, пов’язані з цим кольором, а практичний психолог Н.М. Михайлова занурила всіх присутніх у світ «зеленої уяви та творчості».


З нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України 12.04.2018 в ДНЗ№1 «Зірочка» вихователі всіх вікових груп підготували заходи, під час яких діти закріпили назви планет, розширили свої уявлення про різноманітність об’єктів небесної сфери та ознайомились з професією космонавт. Вихованці дізналися про політ у космос першого українського космонавта Леоніда Каденюка.


05.04.2018 в ДНЗ № 1 «Зірочка» відбулося заняття гуртка для батьків з декоративно-прикладного мистецтва, присвяченого великоднім святам.

Під керівництвом вихователя-методиста О.В. Горбунової гуртківці виготовили декоративні підставки з фетру для пасхальних яєць «Півник».


05.04.2018 з нагоди Великодня в ДНЗ№1 «Зірочка» відбулася розвага «Великодні пригоди зайченят». В ході розваги діти закріпили знання про історію виникнення свята та традиції його святкування. Під час виконання віршів, хороводів, пісень вихованці старшої та середньої групи показали свої музичні здібності. Проведення розваги сприяло вихованню у дітей інтересу до звичаїв та традицій українського народу.


 

03.04.2018 в ДНЗ№1 «Зірочка» вихователем – методистом О.В. Горбуновою була проведена педагогічна година на тему: «Самоосвітня діяльність педагогів». 

Метою заходу було ознайомити присутніх з сучасними вимогами та пріоритетними завданнями з питання самоосвіти педагогів; удосконалити навички самостійної роботи з підвищення професійного рівня вихователів ДНЗ. 

02.04.2018 в ДНЗ №1 «Зірочка» відбулася розвага, присвячена Дню Сміху.

Вихователі, які виступили в ролі веселих клоунес, підготували для малят різноманітні конкурси, ігри, фокуси і змагання. На протязі всього свята у дітей був веселий, позитивний настрій.

 

 


Блакитний – це колір креативності та розвитку уяви.

 

29.03.2018р. в ДНЗ №1 «Зірочка» в «блакитний день» в групах панувала атмосфера творчості та натхнення. Вихователі підібрали для дітей цікаві завдання, пов’язані з предметами цього кольору, а практичний психолог Михайлова Н.М. познайомила педагогів з впливом блакитного кольору на людину.


З нагоди Міжнародного дня театру, 27 березня в ДНЗ№1 «Зірочка» відбувся тематичний день. Вихователі всіх груп провели бесіди з дітьми про театр, ознайомили з правилами поведінки в ньому та розкрили значення театру в житті людини. Діти старшої та середньої групи підготували для маленьких вихованців театралізовану виставу «Коза- Дереза». 

Глядачі отримали багато позитивних емоцій і вражень.

 


 

23 березня в рамках акції «Щаслива родина» громадським інспектором з охорони дитинства Ю.С. Омельченко з батьками вихованців пільгової категорії був проведений тренінг «Шлях до серця дитини» .

Під час заходу батьки не тільки підвищили обізнаність щодо особливостей виховання дітей дошкільного віку, а й отримали відповіді на питання з соціального захисту сімей різних пільгових категорій.


"Тризуб гуртує"


 

22 березня – Всесвітній день води. З цієї нагоди в групі середнього віку вихователем Абрамовою Д.В. було проведено заняття на тему: «Без води немає життя».

Метою заняття було: узагальнити знання дітей про воду та її властивості; закріпити знання про місцезнаходження води в природі, потребу у воді для всіх живих істот та для об’єктів неживої природи; навчити розрізняти стан води (холодна, тепла, чиста, прозора, забруднена, без смаку); виховувати бережливе ставлення до води і економно вживати її.

 

Особливим моментом заходу були досліди «Кольорові крапелька» та «Вгадай на смак».


21 березня у Міжнародний день лялькаря, в ДНЗ№1 «Зірочка» відбувся показ лялькового театру « Хоробрий зайченя».

Творча група вихователів запросила дітей до загадкового світу театру, де діти були не тільки глядачами, а й активними учасниками.


20.03.2018 в рамках акції «Щаслива родина» в групі раннього віку була проведена творча робота з батьками вихованців на тему: «Родове дерево». 
Метою роботи було поглибити у дорослих пошану до своєї сім'ї, близьких, рідних; виховувати вірність народним традиціям, звичаям та обрядам.
Зранку 6 березня відчувалася радісна і весняна атмосфера. Вихованці груп раннього та молодшого віку привітали своїх матусь танками, піснями та віршами.

Свято 8 березня пройшло цікаво і незвично. А результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків.


  23.02.2018 в ДНЗ №1 «Зірочка» відбувся психолого-медико-педагогічний консиліум. На заході були присутні спеціалісти відділу освіти, педагоги ЗОШ №4 та ЗОШ № 17. Спочатку були обстежені  діти, які  не відвідували дошкільний навчальний заклад та надані відповідні рекомендації  їхнім батькам.

  Діти старшої групи здійснили подорож країнами Європи та розповіли для всіх присутніх багато цікавинок. Яскраві  та талановиті вихованці нашого дошкільного закладу готові до навчання у школі!

 

 


  З метою підвищення рівня знань вихователів щодо використання народних казок у формуванні моральних якостей та духовних цінностей у дітей молодшого віку; закріплення основних понять та завдань морального виховання у роботі з дітьми в ДНЗ №1 «Зірочка» відбулося методичне об'єднання для вихователів груп молодшого дошкільного віку на тему: «Формування моральних якостей та духовних цінностей шляхом використання українських народних казок».


 Вже стало традиційно в нашому  дитячому  садку проводити  виставки  поробок дітей  та батьків.  Цього разу вона була особливо яскравою, різнобарвною та чарівною, і мала назву «Мудра народна казка».

  Кожна родина проявила  творчість, неповторність та індивідуальність. В результаті всі вироби – це витвори мистецтва.

 

  Хочеться подякувати родинам за активну участь у  житті дошкільного закладу.


  Наш колектив отримав масу позитивних вражень від участі у святкуванні Масляної у місті Покровську! До вашої уваги яскравий фотозвіт:  В групі молодшого віку відбулося свято Нового року! До малюків завітали казкові гості, які з радістю грали та танцювали з ними. Найочікуванішим гостем став Дід Мороз! Він прийшов не з порожніми руками, а з купою подарунків та привітаннями для всіх присутніх!

  Нарешті дочекалися   новорічного свята і наші малюки! Найменші вихованці з радістю зустрічали справжнього Дідуся Мороза!!! Дітки підготували для нього та для Снігуроньки віршики, пісеньки, веселі  таночки та отримали солодкі подарунки.

ДНЗ №1 «Зірочка» взяв участь у конкурсі фото-колажів «Експериментальне фото», який проводився в рамках акції «16 днів проти насильства». Робота під назвою «Вулиця щасливих родин» спрямована на гармонію сімейних відносин, любов та піклування.

Вітаємо колектив із зайнятим ІІІ місцем!

         В рамках міського конкурсу «Кращий педагогічний працівник міста Мирноград – 2017» музичний керівник ДНЗ №1 «Зірочка» Кузнецова Н.Г. провела відкрите заняття «Кришталева зимонька іде до нас у гості».

В ДНЗ №1  «Зірочка» відбулися  заходи  з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається у  всьому світі. Практичний психолог Михайлова Н.М. звернула увагу вихованців та педагогів до теми толерантного відношення до ВІЛ-позитивних людей.

   30.11.2017 на базі ДНЗ№1 «Зірочка» сектором у справах сім'ї та молоді Виконавчого комітету Мирноградської міської ради було організовано та проведено інтерактивне спілкування між батьками вихованців ДНЗ та представниками ліги майбутніх поліцейських на тему «Мир у наших серцях».

  Метою заходу було: ознайомити учасників з поняттям насильства; навчити розрізняти види насильства; отримати поради фахівців щодо дій у випадках насильства над дитиною.

  На заході були присутні керівники відповідних служб, представники Мирноградської міської ради та представники відділу освіти.

 

 

   28.11.2017 в ДНЗ №1 «Зірочка» відбувся «День червоного кольору». Червоний – це колір бадьорості, енергії та творчого натхнення.

  В цей день діти на заняттях виконували творчі завдання, пов'язані з червоним кольором, та з радістю брали участь в різноманітних ігрових вправах.

 

  Практичний психолог Михайлова Н.М. ознайомила вихователів з особливостями червоного кольору та його впливом на психічне та фізичне здоров’я людини.

Під керівництвом  вихователя – методиста  Горбунової  О.В.  21 листопада відбулося заняття гуртка для батьків з декоративно-прикладного мистецтва. Разом з волонтерами Червоного Хреста  гуртківці  виготовили  магніти з фетру,  які від щирого серця будуть передані дітям з інвалідністю до Міжнародного дня інвалідів. 

15.11.2017 в ДНЗ №1 «Зірочка»  відбувся постійно - діючий семінар на тему: «Арт – терапія, як засіб корекційної роботи з дітьми дошкільного віку». Психологи дошкільних закладів обговорили види та принципи застосування арт-терапевтичних методик. Психолог Михайлова Н.М. поділилася власним досвідом  корекційної роботи  з використанням арт – терапії.

10.11.2017  - Методичне об'єднання вихователів груп раннього віку

    З метою ознайомлення педагогів з проблемами адаптації дітей  до умов ДНЗ;  закріплення  знань   методів  та прийомів  налагодження співпраці між дошкільною установою  та родиною; підвищення  психологічної  компетентності  вихователів   в  ДНЗ№1 «Зірочка» відбулося методичне об 'єднання для вихователів груп раннього віку на тему : «Взаємодія дитячого садка і сім'ї в період адаптації  дитини ».


Сьогодні, в День української писемності та мови, який традиційно відзначається  9 листопада, в ДНЗ №1 «Зірочка» відбулося свято «Мова моя – калинова!». Вихованці старшої та середньої групи підготували українські вірші та таночок «Калинки». До дітей завітала королева Граматика, яка провела цікаву гру та розповіла про виникнення української мови. Наприкінці всі з задоволенням переглянули український мультфільм «Ходить гарбуз по городу!».

 

 


30 жовтня в нашому садочку відбувся «День помаранчевого кольору». Це колір дитинства, сонця і тепла, тому в закладі панувала атмосфера радості та оптимізму. Діти знайомилися з помаранчевим кольором, виконували цікаві завдання. Психолог Михайлова Н.М. розповіла вихователям про психологічні аспекти впливу цього кольору. Педагоги з радістю виконали творчу роботу. З нетерпінням чекаємо наступного кольорового дня, а він буде червоний!


26 жовтня в ДНЗ №1 «Зірочка» відбулися святкові осінні  ранки в групах середнього та старшого віку. Діти підготували для всіх присутніх гарні вірші, пісні, таночки та веселі  ігри! Навіть гостя Кікімора  Безбарвна, яка завітала на свято, не змогла зіпсувати гарний настрій, а навпаки, повеселила всіх від душі! Вихованці старшої групи показали театралізовану виставу: казку на новий лад «Ріпка». А наприкінці свята всі отримали солоденькі яблучка!


24.10.2017 відбулися світкові осінні ранки в групах раннього та молодшого віку. До дітей завітала Чарівниця – осінь, яка грала, співала , водила з малюками хороводи та пригощала всіх осінніми солодощами.

Напередодні таких свят, як День  захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва в нашому закладі відбулася  святкова спортивна розвага для дітей всіх вікових груп. Маленькі Козачата та Козачки змагалися у своїх силах та спритності! Наприкінці свята всі мали змогу скуштувати смачні варенички!

  З 09.10.2017 по 12.10.2017 у всіх вікових групах  ДНЗ №1 «Зірочка» відбулися батьківські збори, на яких були  розглянуті важливі питання як для вихователів, так і для батьків стосовно виховання  їхніх дітей.

 

  Збори пройшли в теплій та дружній атмосфері. Адміністрація ДНЗ вдячна родинам  за те, що вони небайдужі до життя дітей в садку та пропонує і надалі бути активними учасниками навчально-виховного процесу.

7 жовтня колектив ДНЗ №1 "Зірочка" разом з вчителями ЗОШ №8 та директором ЗОШ №9 Батир Г.О. відвідали завод шампанських вин "АртВайнері" в м. Бахмут. Під час екскурсії дізналися про історію виникнення підприемства та його досягнення, а також мали змогу дегустувати продукцію.

 

Осінь дарує душі - щедрість, серцю- тепло, вносить в наше життя неповторну красу! Ми дякуємо цій чудовій порі, що зібрала нас на веселому святі "Осінній ярморок", який відбувся в нашому місті 23 вересня !